این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
 
 
 
 اخبار کنفرانس را در کانال اینفومدیر پیگیری بفرمایید
infomodir@
https://telegram.me/infomodir
| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

خدمات ثبت مقاله در پایگاه های علمی بین المللی
بر اساس گزارش دبیرخانه کنفرانس جامع علوم مدیریت و حسابداری مبنی بر گسترش سطح همکاری با برخی از نهادها و پایگاه های علمی معتبر؛ به اطلاع پژوهشگران محترم میرساند که ثبت مقاله در پایگاه های علمی بین المللی پس از ثبت نهایی مقاله در کنفرانس امکانپذیر میباشد، لذا پژوهشگرانی که علاقمند به چاپ مقالات خود در ژورنال های بین المللی هستند میتوانند درخواست خود را جهت بهره مندی از این امکان از طریق مکاتبه با دبیرخانه ثبت کنند. توضیحات کامل در ادامه مطلب...

 فرآبند معرفی و ثبت مقالات کنفرانس جامع علوم مدیریت و حسابداری در پایگاه های علمی بین المللی به دو صورت است:

1- مقالات منتخب هیئت داوران:
این مقالات در پایان کنفرانس و پس از ارزیابی مجدد کلیه مقالات پذیرفته شده در سی دی کنفرانس (تایید و پرداخت شده) انتخاب و تعیین میشود، کلیه مکاتبات جهت پذیرش و ثبت مقاله از طریق دبیرخانه کنفرانس برای این گروه انجام میشود.

2- مقالات پذیرش شده:
آن دسته از پژوهشگران محترم که متمایل به ثبت مقاله خود در پایگاه های بین المللی بصورت مستقل هستند و در لیست مقالات منتخب نیستند و یا قبل از زمان اعلام نتایج هیئت داوران نیاز به معرفی و شروع فرآیند پذیرش و چاپ مقاله خود در این ژورنال ها میباشند، میتوانند از طریق مکاتبه و ارسال ایمیل با عنوان "متقاضی ثبت در پایگاه های بین المللی" به آدرس ایمیل کنفرانس؛ اطلاعات خود و کد مقاله مورد پذیرش خود را ارسال کرده و از خدمات جانبی کنفرانس در حوزه معرفی و ثبت مقالات بهره مند شوند.
info@msaconf.ir

لازم به ذکر است صرفا مقالاتی که پذیرش نهایی و پرداخت انجام داده اند از خدمات بالا میتوانند بهره مند شوند.

back2016-12-21Voting is4 time